Mirë se vini në Shenzhen Teknologjia Co, Ltd Forred.

procesin e prodhimit dhe zhvillimin

 • Kërkesa Customer
 • Skema teknike
 • dizajni Implementimi
 • Prototype Test
 • Inxhinieri Pilot Run
 • ofruar klientëve

qendra produkt

Rreth nesh

 • Shenzhen Forred Teknologjia Co, Ltd

  Shenzhen Forred Teknologjia Co, Ltd, u themelua në vitin 2016, ne jemi një prodhues profesional produkt elektronik në kompaninë kombëtare të teknologjisë së lartë enterprises.Our kanë më shumë se 350 të punësuar, 15 të mesëm dhe të menaxhimit të lartë të personelit, krejtësisht 56 ​​inxhinierike dhe teknike të personelit dhe stafi kontrollin e cilësisë.
 • Linja të fortë të prodhimit

  Ne kemi avancuar linjat e prodhimit SMT, seri YAMAHA YS saktësi të lartë vendosja makine 24 grupe, Panasonice NPM D3 makinës vendosja seri 8 seri sets.Global automatike plug-in machine (AI / RI) 10 grupe, automatike printer lidhës 10 grupe, me inspektimin makine si SPI, AOI, rreze-X. Minimum ne mund të vendos 01005 komponentët dhe maksimale është 0.3 PITCH BGA. Aktualisht, kapacitet tona mujore të prodhimit të linjave SMT është 0.3 miliard patate të skuqura dhe procesi i AI / RI është 80 milionë patate të skuqura.
 • Efficient Prodhimi Kapaciteti

  Ne kemi 4 linja gjysmë-sutomatic DIP dhe 4 linja përfundimtare kuvendit. 4 grupe të lëvizë machine4 bashkim, makine automatik saldim 30 grupe, automatike tre anti-veshja makine 2 grupe, makine automatik vidë 8 komplete. Kapaciteti mujor të prodhimit është 300K njësi (në bazë të sistemit të menaxhimit të bateri).

Ju mund të na kontaktoni këtu